Referencje

Wybrane opinie klientów.

"Magda to naprawdę jeden z najszybszych tłumaczy w tym kraju - tłumaczenia bez zarzutu. Jakość na najwyższym poziomie. Tylko chwalić i polecać."

Marcin Marczewski, Proximuss Polska

"Wieloletnia współpraca, o której mogę wyrażać się tylko i wyłącznie w samych superlatywach!"

Alpha Group s.c.

"Magda Szewciów jest bardzo dokładną i skrupulatną tłumaczką. Zawsze terminowo wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Tłumaczenia są bez zarzutu."

Magdalena Witkiewicz, Tens Sp. z o.o.

"Zdecydowanie polecam usługi Pani Magdaleny Szewciów. Zlecone przeze mnie tłumaczenie ekspresowe zostało wykonane sumiennie i terminowo, a w trakcie tłumaczenia Pani Magdalena pozostawała w stałym kontakcie. Dziękuję i mam nadzieję na dalszą współpracę!

A. Hetmańczyk, jezykangielski.com.pl

"Magda to nie tylko rewelacyjny tłumacz, ale i dobry człowiek. Zlecanie dokumentów do tłumaczenia było czystą przyjemnością. Magda jest bardzo elastyczną osobą, potrafi się dopasować do potrzeb klienta i odgórnych (czasem nie do przeskoczenia) wymagań. Pewność wykonania przekładu w terminie (często tak krótkim, że inni tłumacze bez zastanowienia odmawiali) i wysoka jakość tłumaczenia zapewniały bezpieczeństwo i zadowolenie klienta. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę miała przyjemność z Magdą współpracować."

Monika Jakubas, Atet Euro-Tłumacze

"Bardzo miły kontakt, zlecenia wykonywane terminowo i starannie. Gorąco polecam!"

Agata Dutkiewicz, JĘZYKOWY ŚWIAT

"Doskonała tłumaczka, fantastyczny kontakt! Polecam!"

Iza Pajszczyk